Jõulud tulevad!

Soomlaste „pikkujoulut“ on üks ütlemata tore traditsioon, kuidas kõledasse ja pimedasse detsembrisse jõuluaja helgust ja soojust tuua. Advendiajal ei lase tõeline Soomlane ennast sõpradel kaks korda sööma-jooma kutsuda, ning rõõmsat klaasikõlinat on kuulda rohkem kui vaid jõuluõhtul ja aastavahetusel.

Võtke meie põhjanaabritest eeskuju ja tulge veetke oma kollektiivi, äripartnerite või sõpradega detsembris üks mõnus päev Sagadi mõisas.

Kui veel sobiv koht firma jõulupeo läbiviimiseks leidmata, siis Sagadi härrastemaja kahele korrusele mahutame pidutsema kuni 250 külalist.

Jõulupidude ja koosviibimiste sisustamiseks on meil pakkuda suures valikus nii mõisaloo kui loodusega seotud meelelahutuslikke vaba aja programme, mis annavad uusi teadmisi, pakuvad põnevust ja aitavad argipäeva kohustusi unustada.

Meie kokad on kokku pannud uue jõulumenüü, kust leidub nii traditsioonilisi maitseid kui ka huvitavaid suupisteid meie metsade parimatest andidest.

Kel aga aastavahetuseks plaanid tegemata, siis Sagadis ootavad teid 31.12 õhtul Gerli Padar & The Moon, VJ Andrus Kuzmin ning õhtujuht Tarvo Sõmer hea muusika, lõbusate mängude, viktoriinide ja erinevate üllatustega.

Kohtumiseni Sagadis!  

NB! Talviste seminaride ja jõulupidude kiiretele broneerijatele majutuse erihind alates 49€ /öö standardtoas.

Lisainformatisoon ja broneeringud:

Mob + 372 57510000
Tel + 372 6767888
E-mail sagadi@rmk.ee