Isadepäeva lõuna 13. novembril

10.11.2016
Sel pühapäeval, isadepäeval, ootame kõiki peresid mõnusale lõuna- või õhtusöögile Sagadi mõisa restorani.
Isadepäeva puhul pakume kõiki roogi oma a la carte menüüst 15% odavamalt. Ja meil on just valmis saanud uus talvine menüü, mida te kindlasti veel proovinud pole! 

Isadele peaks eriti meeldima meie lai valik ulukiroogi - valikus on hirv, põder, metssiga ja muidugi karu. Loomulikult on pakkuda Lahemaa marju-seeni, eriliselt mahlaseid maheköögivilju, mis küpsetatud Sous Vide meetodil - vaakumpakendatult täpselt reguleeritud konstantse temperatuuriga veevannis.

Ei puudu menüüst ka ainult taimetoidud ning enamus roogi on valmistatud kohalikust toorainest. Headelt naabritelt Annikvere mõisast oleme toonud lauale juustuvaliku, Rägavere mõisa talleraguud pakume marjakastmes. Magustoitude osas aga olge valmis ootamatuteks maitseteks - meie peakokk kaunistab tummise-rummise šokolaadikoogi söödava krõbeda samblikuga ning kreemja parfee maitsestab ta musta küüslauguga! Maitseb imehea!

Oleme avatud kl 12 kuni 20, sujuvamaks teenindamiseks võiks ka laua ette broneerida telefonil 6767888 või e-posti teel sagadi@rmk.ee.


Karupraad
 Šokolaadi-trühvlikook
Soovin uudiskirja E-posti aadressile