Meist

Sagadi mõisa haldavad metsamehed – täpsemalt Riigimetsa Majandamise Keskus. Seega on meie tegevused paljuski seotud metsa ja loodusega.

Asume Tallinnast 89, Rakverest 30 ja Narvast 142 kilomeetri kaugusel. Tee kaunisse Altja rannakülla ja mereranda on vaid 6 kilomeetrit. Kapteniteküla Käsmu on 15 ja Võsu on 10 kilomeetri kaugusel. Kaks kaunist Lahemaa mõisa, Vihula ja Palmse, asuvad 7 km raadiuses.

RMK Sagadi metsakeskus seob endas meie tegevusi: muuseume, looduskooli, hotelli ja restorani.

  • Töötajad
Sagadis töötab läbi aasta 35 inimest, kellele hooajaliselt lisandub veel üle 10 abilise. Esindades erinevaid elualasid, püüame kõik meie külaliste viibimise Sagadis muuta meeldivaks ja kordumatuks elamuseks.
  • Kvaliteet

Eesti turismiettevõtete kvaliteediprogrammi komisjon on omistanud RMK Sagadi Mõisa hotellile tunnustuse „Märk Kindlast Arengust“. See annab ka meie klientidele garantii, et siin pakutavad teenused on heatasemelised ning pidevalt arenevad.

  • Keskkond

Meie jaoks on tähtsad puhas keskkond ja säästev eluviis. 2002. aastast alates on hinnatud RMK, sealhulgas ka Sagadi tegevuste vastavust rahvusvahelisele keskkonnajuhtimissüsteemi standardile ning meile on omistatud ISO 14001 sertifikaat. 

Meie keskkonnapoliitika


 
 2020 RECOGNITION OF EXCELLENCE HotelsCombined
9 Rated by Guests