Seminarid ja konverentsid

Seminaride ja konverentside korraldamiseks sobivad Sagadis mitmed  erineva suurusega seminariruumid. Kõikides seminariruumides on loomulik valgus, pabertahvel, ekraan, dataprojektor ja traadita internet. Kaunis loodus ning erakordne mõisamiljöö tagavad seminarideks parima keskkonna ja seda vaid tunnisõidu kaugusel Tallinnast.

Hotelli konverentsiruum asub esimesel korrusel mahutades teatristiilis kuni 30 inimest.

Hotelli banketisaal on hubane kuni 30-le inimesele sobiv seminariruum hotelli teisel korrusel, mis sobib nii seminariks, nõupidamiseks või hoopis privaatseks õhtusöögiks.

Härrastemaja peasaal on esinduslik ruum kuni 100-le külalisele, mis sobib nii päevaste seminaride, konverentside korraldamiseks, kui ka õhtusteks vastuvõttudeks ja pidulikeks õhtusöökideks.

Härrastemaja parlament on erilise auraga seminariruum, kuna seal on külaliste kasutamiseks 20- osaline Riigikogu originaalmööbel.

Härrastemaja maalide saal sobib nõupidamiseks väiksematele seltskondadele või grupitöö ruumiks suure saali koolituse puhul.

Looduskooli õppeklass on värskelt renoveeritud kaasaegne seminariruum. mahutades lahedasti 50 osalejat.

Jääkeldri võlvgaleriid sobivad mitteformaalseteks koosviibimisteks ja grupitöödeks, mahutades vastavalt 20 ja 16 osalejat.

Lisaks nendele seminariruumidele on võimalik rentida hotelli restorani, härrastemaja palkonit vaatega mõisapargile ja tiigile ning dendropargi paviljoni koos grillimise võimalusega.

Hotelli seminariruumide plaanid

Härrastemaja seminariruumide plaanid