Eesti Turismifirmade Liit valis Sagadi mõisa parima turismiobjekti nominendiks

22.02.2011
Eesti Turismifirmade Liidul on traditsiooniks valida igal aastal aasta parim turismiobjekt ja parim turismiedendaja. Sel aastal valiti parima turismiobjekti nominendiks teiste seas ka Sagadi mõis, tunnustades sel moel Sagadi tegemisi.

Eesti Turismifirmade Liidu andmetel valitakse parimateks turismiobjektid, mis on tuntud ja omavad prestiiži turismiturul ning tagavad laitmatu klienditeeninduse. Samuti mõjutavad valikut teenuse uudsus, originaalsus, hea turustamine ja kvalitatiivne hüpe teenindustaseme täiustamisel. Olulisel kohal on valiku tegemisel ka professionaalsus Eesti turismifirmadega suhtlemisel. Ametlikult kuulutatakse aasta parim objekt ja edendaja välja igal aastal toimuval turismimessil Tourest.

Aasta 2010 parima turismiobjektide nominentideks valiti lisaks Sagadi mõisale ka NUKU muuseum, Põhjaka mõis, PÖFF - Euroopa Filmiauhindade Gala ja RMK. Sagadi mõis nimetati nominendiks, kui jätkuvas arengus ja väga koostöövalmis turismiobjekt. Põhjustena toodi ära metsamuuseum, looduskoolis toimuvad erinevad tegevused, seiklusmängud mõisa territooriumil, viinakelder, uuendatud võõrastemaja ja lisaks tihe koostöö lähipiirkonna turismiettevõtjatega.

RMK puhul hinnati kõrgelt väga kvaliteetselt organiseeritud kõigile kättesaadavaid ja harivaid üritusi üle Eesti. Tänu osalejate  arvule tunnustati RMK-d, kui märkimisväärset siseturismi arendajat.

Parimaks turismiedendajaks valiti Nordic Hotel Forumi juhatuse esimees Feliks Mägus, parima turimiobjekti tiitli pälvis aga Pöffi filmifestival koos Tallinnas toimunud eduka Euroopa filmiauhindade galaga.

Soovin uudiskirja E-posti aadressile