Sagadi Puupäevad 03.-04.08

26.07.2013

Augustikuu esimene nädalavahetus kutsub kõiki looduse- ja
meisterdamishuvilisi taas Sagadi Puupäevadele!

 3. ja 4. augustil on kogu RMK Sagadi mõisakompleks huvilistele avatud – külastamist ootavad muuseumid, meisterdamisõu, mängude õu, tegevusi jätkub nii parkidesse kui aeda. Proovile saab panna oma osavust, juurde koguda teadmisi loodusest ja ajaloost ning õhtul koju kaasa viia mõne omavalmistatud meene. Ja kõik see on tasuta!

Taas pakume läbi aastate väga oodatud tegevusi – laastukorvi punumist, parkimiskella meisterdamist, puukoorelaevukese voolimist, hobusõitu. Täiendust on saanud mängude õu, kus täpsussaagimisel on tänavu juures väike „krutski“.  Mõisaaegse köögi retseptivaramust oleme otsinud põnevamaid palu härrastemajja, nuputamist ja uusi teadmisi saab nii looduskoolist kui metsamuuseumist. Muuseumis ootab ka meie uus näitus selle aasta linnust – nurmkanast. Üllatuseks oleme aga ettevalmistanud mõisa tiiki loodusraja, mida saab läbida kanuudega.

Usinad osalejad saavad oma õnne proovida ka auhinnaloosis, kus sel aastal oleme lisaks traditsioonilistele meenetele välja pannud ka kopsakamaid üllatusi: mõnusa eine meie restoranis, tasuta muuseumipääsmeid, majutust hotellis ja kogu võõrastemaja kasutust koos saunaga.

Puupäevad on avatud mõlemal päeval kl 11 kuni 17.

 

Soovin uudiskirja E-posti aadressile