Sügisesed seminarid ja firmapeod Sagadis

29.10.2018

Sügishooaeg on Sagadis seminaride ja konverentside hooaeg!

Sagadi mõisa erinevad seminariruumid sobivad nii suurematele kui väiksematele gruppidele. Kaasaegsust hindavale kliendile pakume kahte hotelli ruumes asuvat konverentsisaali 30 osaleja tarbeks. Kel aga soov veidi ajaloolisemas keskkonnas tegutseda, siis Sagadi mõisa härrastemaja 100 osalejat mahutav peasaal ning eksklusiivne ajaloolise Riigikogu mööbliga sisustatud, 20 osalejat mahutav, „Parlament“ on just see õige valik! Ligi 15 erinevat ajaloolise mööbliga sisustatud ning ajastutruu interjööriga eriilmelist salongi-stiilis ruumi annavad suurepärase võimaluse teha arutelusid või grupitöid väiksemates seltskondades.

Lisaks seminariruumidele, maitsvale toidule ja erinevatele ööbimisvõimalustele pakume hulgaliselt ainulaadseid vaba aja programme, mis pärast pikka päevatööd mõnusalt meelt lahutavad ja samas ka silmaringi avardavad.

Huvilisi ootavad vahvad härrastemajas või jääkeldris läbiviidavad programmid, kus saab rännata ajas tagasi aadlipeole, jagada mõisa maid ja vara, valmistada erinevaid peeneid mõisaaegseid napse või teha palju muud huvitavat.

Julgemad ja aktiivsemad on oodatud lõkke äärde videvikku veetma või öise põlismetsaga tutvuma. Samuti on võimalus teha üks põnev ootamatusi täis seiklus läbi kogu mõisa territooriumi.  

Novembris pakume oma klientidele soodushinnaga 155.- grupp ainulaadset filmiteemalist vaba aja programmi:

Sagadi – Eestimaa Hollywood

Meelelahutusliku programmi käigus avanevad uued ja huvitavad seigad Sagadis ülesvõetud filmide kohta, saab värskendada mälu Eesti filmimuusika teemadel, otsida filmidesse sisse jäänud apse ja äpardusi ning teha kostümeeritult uhke reklaamplakat ühele Sagadis valminud mängufilmile. Lisaks saab nautida suurelt ekraanilt ka katkendeid Sagadis filmitud mängufilmidest! 

Nii mõisaloo kui loodusega seotud programmid pakuvad teadmisi, põnevust, suurepärast lõõgastust ning meeleolukat vaheldust tavapäeva. 

Kõik programmid on välja töötatud kohapeal ning neid saab tellida vaid Sagadis.

Lisainformatsioon ja broneeringud:
Anna-Margarita Nukk
Müügiassistent
Mob +372 5124454
Tel +372 676 7888
anna-margarita.nukk@rmk.ee 


Soovin uudiskirja E-posti aadressile